Sanitair showroom

Laat u inspireren in onze showrooms

Als groothandel beschikt Sax sanitair over prachtige showrooms. Zowel particulieren als professionele installateurs komen er steevast aan hun trekken. Bovendien heeft u de mogelijkheid om samen met uw installateur een kijkje te komen nemen. Heeft u nog geen installateur gevonden? Meld het aan een van onze showroomverkopers en zijn helpen u meteen aan enkele nuttige adressen.

In alle showrooms krijgt u een uniek totaalconcept voorgeschoteld: in detail uitgewerkte voorbeelden van een badkamers in verschillende stijlen. Zo kan u gemakkelijk ideeën opdoen en uw eigen voorkeuren ontdekken.

Ook voor ons gamma aan warmwatervoorziening en verwarmingsapparatuur kunt u terecht in onze showrooms. Om onze wellnessproducten aan den lijve te ondervinden verwijzen we u dan weer graag naar onze testruimtes in Melle, Oostende, Ieper en  Izegem. Laat u inspireren door Sax.

Ons showroompersoneel zal u graag informeren en rondleiden. Met respect voor uw budget helpen zij uw droom te realiseren. Kom het ontdekken in een van onze showrooms, of neem contact op.

Energiecentrum

Energiecentrum

Autostradeweg 3, 9090 Melle
Tel. 09 252 44 00 - Fax 09 252 52 12
E-mail: info@sax-sanitair.be

Lees meer Virtuele tour
Sax Bissegem

Sax Bissegem

Meensesteenweg 179, 8501 Bissegem
Tel. 056 35 36 07 - Fax 056 35 85 59

E-mail: bissegem@sax-sanitair.be

 

Lees meer
Sax Brugge

Sax Brugge

Torhoutsesteenweg 369, 8200 St. Michiels Brugge
Tel. 050 40 00 80 - Fax 050 38 27 51
E-mail: brugge@sax-sanitair.be

Lees meer Virtuele tour
Sax Eeklo

Sax Eeklo

Ambachtenstraat 3a, 9900 Eeklo
Tel. 09 218 98 00 - Fax 09 218 98 09
E-mail: eeklo@sax-sanitair.be

Lees meer
Sax Gentbrugge

Sax Gentbrugge

Oefenpleinstraat 9, 9050 Gentbrugge
Tel. 09 210 16 80 - Fax. 09 232 03 22
E-mail: gentbrugge@sax-sanitair.be

Lees meer
Sax Ieper

Sax Ieper

Albert Dehemlaan 6, 8900 Ieper
Tel. 057 20 32 11 - Fax 057 21 94 58
E-mail: ieper@sax-sanitair.be

Lees meer Virtuele tour
Sax Izegem

Sax Izegem

Kachtemsestraat 10, 8870 Izegem
Tel. 051 31 19 37 - Fax 051 31 15 74
E-mail: izegem@sax-sanitair.be

Lees meer Virtuele tour
Sax Lokeren

Sax Lokeren

Bergendriesstraat 88, 9160 Lokeren
Tel. 09 339 19 51 - Fax. 09 339 04 07

E-mail: lokeren@sax-sanitair.be 

Lees meer
Sax Melle

Sax Melle

Autostradeweg 3, 9090 Melle
Tel. 09 252 44 00 - Fax 09 252 52 12
E-mail: info@sax-sanitair.be


Lees meer Virtuele tour
Sax Oostende

Sax Oostende

Archimedesstraat 5, 8400 Oostende
Tel. 059 80 80 80 - Fax 059 80 40 40
E-mail: oostende@sax-sanitair.be

Lees meer Virtuele tour
Sax Oudenaarde

Sax Oudenaarde

Ronseweg 23,  9700 Oudenaarde
Tel. 055 31 41 31 - Fax 055 30 95 40
E-mail: oudenaarde@sax-sanitair.be

Lees meer